Mersin Şehir
HV
14 TEMMUZ Pazar 10:46
Advert

AKDENİZ BELEDİYESİ’NDEN VATANDAŞLARA VERGİ HATIRLATMASI

Emlak ve Çevre Temizlik Vergilerinde Son Gün 31 Mayıs

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-04-2024 12:58
AKDENİZ BELEDİYESİ’NDEN VATANDAŞLARA VERGİ HATIRLATMASI

Akdeniz Belediyesi, ilk taksit dönemi 31 Mayıs 2024 tarihinde sona erecek “Emlak, Çevre Temizlik, İlan ve Reklam Vergilerini” ödemek isteyen yurttaşlar için merkez binanın yanı sıra Karacailyas ve Huzurkent’te bulunan veznelerini de açık tutacak.

Emlak, Çevre Temizlik, İlan ve Reklam Vergilerinin 2024 yılı 1’inci taksit ödemeleri 31 Mayıs 2024 tarihinde sona eriyor. Akdeniz Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, olası yığılmaları önlemek ve yurttaşların zor durumda kalmaması amacıyla gerekli hazırlıkların yapıldığı belirtilerek; vergi mükellefi yurttaşların söz konusu vergi ödemelerini son güne bırakmamaları hatırlatıldı.

Karacailyas ve Huzurkent vezneleri de açık olacak

Akdeniz Belediyesi merkez binası veznelerinin yanı sıra, ilçeye bağlı Huzurkent ve Karacailyas’ta da ödeme veznelerinin açılarak borcunu ödemek isteyen yurttaşlara hizmet verdiği kaydedilen açıklamada, böylece kent merkezine uzak yurttaşların vergi ödemelerini kolaylıkla yapabilecekleri ifade edildi.

Huzurkent ve Karacailyas’ta bulunan vezneler de emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergilerini ödemek isteyen vatandaşlar için 31 Mayıs 2024 Cuma gününe dek mesai saatleri içerisinde hizmet verecek.

 

AdminAdmin

YORUMLAR