Mersin Şehir
HV
12 TEMMUZ Cuma 14:46
Advert

Başkan Av. Ulaş Yılmaz'dan Kadın Kolları Genel Kurul Seçimi Tebrik Mesajı

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-06-2024 13:53
Başkan Av. Ulaş Yılmaz'dan Kadın Kolları Genel Kurul Seçimi Tebrik Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mezitli İlçe Başkanı Av. Ulaş Yılmaz, gerçekleştirilen Mezitli İlçe Kadın Kolları Olağan Genel Kurul seçiminde Kadın Kolları Başkanı seçilen Özlem Bingül ile yönetim kuruluna ve il delegasyonuna seçilen üyelerini tebrik ederek, görevlerinde başarılar diledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mezitli İlçe Başkanı Av. Ulaş Yılmaz, “Mezitli Kadın Kolları Başkanlığı görevini devreden Sibel Coşkun ve Yönetim Kurulu üyelerine emekleri için teşekkür ederiz.” diyerek emekleri için teşekkür etti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mezitli İlçe Başkanı Av. Ulaş Yılmaz, kadınların siyasetteki önemine vurgu yaparak, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "Kadınlarını geri bırakan toplum, geride kalmaya mahkûmdur" sözünü hatırlattı. Yılmaz, “Kadınlarımız, toplumsal ve siyasal hayatta daima öncü olmalıdır. Mezitli İlçe Kadın Kolları’nın yeni başkanı Özlem Bingül ve ekibine başarılar diliyorum. Görevini devreden Sibel Coşkun ve Yönetim Kurulu üyelerine ise emekleri ve özverili çalışmaları için şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Yılmaz, yerel seçimlerde elde edilen zaferin genel seçimlerde de sürdürülmesi için Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile birlikte gece gündüz demeden çalışacaklarını belirtti. “Kadınlarımızın ve gençlerimizin enerjisiyle, Cumhuriyet Halk Partisi olarak büyük başarılar elde edeceğiz. Bu yolda hep birlikte yürüyerek, Atatürk’ün gösterdiği hedeflere ulaşacağız” ifadelerini kullandı.

AdminAdmin

YORUMLAR