Mersin Şehir
HV
28 EYLÜL Perşembe 07:08

BAŞKAN YILMAZ, BABALAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-06-2023 12:06
BAŞKAN YILMAZ, BABALAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

 

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajında, babaların fedakârlığın ve karşılıksız sevginin simgesi olduğunu belirten Başkan Yılmaz, tüm babaların ve baba adaylarının Babalar Günü’nü kutladı.

 

 

Babaların anneler ile birlikte ailenin temel direğini oluşturduğunu kaydeden Başkan Yılmaz, aile büyüklerinin her zaman kıymetinin bilinmesi gerektiğini vurgulayarak; “Annelerimiz gibi babalarımızın da hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Babalarımız, yüreklerinde taşıdıkları sevgi, şefkat ve merhameti evlatlarından hiçbir zaman esirgemezler. Bizim de onlara verebileceğimiz en anlamlı hediye ise sevgimizi bir gün değil her gün göstermeliyiz” dedi.

 

“BABALAR ÇINAR GİBİDİR”

 

“Her insanın hayatında rol model olarak seçtiği bir çınarı vardır” diyen Başkan Yılmaz; “Babalar, çınar gibidir. Hayatın her anında her türlü fedakârlıkta bulunan babalarımız, tecrübeleriyle de her zaman yol gösterici olmaktadır. Bu vesileyle başta şehit babaları olmak üzere tüm babalarımızın ve baba adaylarının bu özel gününü kutluyor, aramızdan ayrılanları rahmetle anıyorum” diye konuştu.

 

 

AdminAdmin

YORUMLAR