Mersin Şehir
HV
29 EYLÜL Cuma 06:55

BAŞKAN YILMAZ; “BU YIL DA BİNLERCE ÇOCUĞUMUZA YÜZME ÖĞRETECEĞİZ”

Kurslarla ilgili bilgi almak isteyenler; Toroslar Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nün 0324 322 72 00 -3100/3113 numaralı telefonundan yetkililere ulaşabilirler.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-06-2023 15:36
BAŞKAN YILMAZ; “BU YIL DA BİNLERCE ÇOCUĞUMUZA YÜZME ÖĞRETECEĞİZ”

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, yüzme kurslarına her yıl yoğun bir katılımın olduğunu belirterek; “Çocuklarımıza spor bilincini aşılamak ve onların fiziksel gelişimlerine katkı sunmak adına spor kurslarımıza büyük önem veriyoruz. Bunlardan biri de yüzme kurslarımızdır. Toroslarımızda yüzme bilmeyen kalmayacak” dedi.

 

“Çocuklarımızın, eğlenerek yüzmeyi öğrenmelerini sağlıyoruz” diyen Başkan Yılmaz; “Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün; ‘Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur’ sözünden hareketle çocuklarımızın, yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmelerine yardımcı olmak amacıyla bu kurslarımızı düzenliyoruz. Buradan bir çocuğumuzun bile bu sporu profesyonel bir şekilde yapmasına vesile olabilirsek ne mutlu bize. Ve ben eminim ki çocuklarımızın arasından geleceğin yıldız sporcuları çıkacak” diye konuştu.

 

Başkan Yılmaz, havuz ve çevresinde hijyenik şartlara büyük önem verdiklerinin altını çizerek, çocuklarını bilinçli bir şekilde spor aktivitelerine yönlendiren ailelere de teşekkür etti.

AdminAdmin

YORUMLAR