Mersin Şehir
HV
14 TEMMUZ Pazar 10:09
Advert

DEVA Partisi Mersin İl Başkanı Işıkbay oldu

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-08-2023 12:18
DEVA Partisi Mersin İl Başkanı Işıkbay oldu

DEVA Partisi Mersin İl Başkanı Işıkbay oldu

Demokrasi ve Atılım Partisi Mersin İl Teşkilatında görev değişimi yaşandı. Kurulduğu zamandan bu yana İl Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan İş İnsanı Taner Işıkbay 10.08.2023 tarihinde yapılan 57. GMYK toplantısında Deva Partisi Mersin İl Başkanlığına atandı.

Mayıs ayında gerçekleştirilen Genel Seçimlerde, seçim döneminde Seçim Koordinasyon Başkanlığı görevini de yürüten Işıkbay, yayınladığı mesajla başta Genel Başkan Ali Babacan olmak üzere GMYK üyelerine ve parti teşkilatlarına teşekkür etti.

İl Başkanlığının Mersin Deva Ailesine hayırlı olmasını dilediğini belirten Işıkbay şu ifadeleri kullandı:

“10.08.2023 tarihinde yapılan 57. GMYK toplantısında Deva Partisi Mersin İl Başkanlığı görevini tevdi eden, Sayın genel Başkanım Ali Babacan’a, GMYK üyelerimize ve değer atfeden herkese teşekkür ederim. Bu kararın Mersin DEVA ailesine hayırlı olmasını diliyorum.

İlk günkü gibi şevkle ve istekle çıktığımız bu yolda partimizin her bir üyesini, teşkilat mensuplarını ve gönüllülerimizi kucaklamak ilkesiyle bana emanet edilen bu görevi layıkıyla yürüteceğimi temin ederim.

Sayın genel Başkanımız Ali Babacan liderliğinde Deva kadroları ile beraber daha ileriye, ötekileştirmeden, kutuplaşmadan, birbirimizi anlayarak ve saygı göstererek, ülkemiz ve Mersin için Cumhuriyetimizin 2. Yüzyılında çağdaş dünya standartları üzerine çıkmak gayesiyle yolumuza devam edeceğiz.

Bu yolun sonunda başarı olacağı konusunda şüphem olmadığını kamuoyuna saygı ve sevgiyle bildiririm.”

AdminAdmin

YORUMLAR