Mersin Şehir
HV
02 ARALIK Cuma 03:23
Advert

GÜLTAK; “ATATÜRK’ÜN GÖSTERDİĞİ İSTİKAMETTE GELECEĞE İLERLİYORUZ”

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-11-2022 14:19
GÜLTAK; “ATATÜRK’ÜN GÖSTERDİĞİ İSTİKAMETTE GELECEĞE İLERLİYORUZ”

Başkan Gültak; Atatürk’ün ebediyete irtihalinin 84’üncü yıldönümü nedeniyle yaptığı konuşmada, “Gazi Mustafa Kemal’in en büyük ideali, Türkiye’yi birlik ve beraberlik içinde, çağdaş ve gelişmiş medeniyetler seviyesine çıkarmaktı. İşte bugün bizler de Büyük Atatürk’ün gösterdiği bu istikamet, hedef ve ilkeler doğrultusunda geleceğe ilerliyoruz” dedi.

 

Akdeniz Belediye Meclisi’nin Kasım ayı ikinci Meclis birleşiminde, 10 Kasım tarihine ayrı bir başlık açan Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak; “Kurtuluş Savaşımızın Lideri, özgürlük bağımsızlığımızın mimarı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete irtihalinin 84’üncü yıldönümünde şükran, rahmet ve sonsuz minnetle yâd ediyorum. Her türlü yokluğa rağmen bu toprakları bizlere vatan yapmak için canlarını veren ecdadımızı; vatanımız ve bayrağımız uğruna toprağa düşen tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum” diye konuştu.

 

“Cumhuriyeti korumak ve geleceğe taşımak en asli görevimiz”

 

Gazi Mustafa Kemal’in; “Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır. Ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır" sözüne de hatırlatan Başkan Gültak, sözlerini şöyle sürdürdü; “Bu bağlamda; 10 Kasım’ı sadece ‘matem günü’ olarak görmenin ötesinde; Atatürk’ün geleceği aydınlatan fikir ve düşüncelerini anlama günü olarak değerlendirmeliyiz. Gazi Mustafa Kemal’in en büyük ideali, Türkiye’yi birlik ve beraberlik içinde, müreffeh bir ülke olarak çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarmaktı. İşte bizler de bugün Büyük Atatürk’ün gösterdiği istikamet ve ilkeler doğrultusunda ilerliyoruz. Atatürk’ün ‘En büyük eserim’ dediği Cumhuriyet’i korumak, devletimiz ve milletimizin tüm dünyada saygın ve güçlü bir yer edinebilmesi amacıyla büyük bir azimle yılmadan çalışmak bugün en asli görev ve sorumluluğumuzdur.”

 

“Atatürk’ün de dediği gibi Mersin’e sahip çıkıyoruz”

 

Sözlerini; “Atatürk’ün, ‘Yurtta Sulh, Cihanda Sulh’ ilkesi doğrultusunda, ülkemizde ve kentimizde barışı ve kardeşliği hâkim kılmak için mücadele verdik” diyerek sürdüren Başkan Gültak; “Yakın geçmişte terör ve uyuşturucu ile gündeme gelen kentimizde bugün huzur, güven, kardeşlik, sevgi ve hoşgörüyü yeniden tesis etmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz. Atatürk’ün de özel ayrıcalık ve değer verdiği kadınların sosyal ve ekonomik statüsünü yükseltmek için üretime yönelik projeler üretiyor; onları ekonomi ve istihdama kazandırıyoruz. Geleceğimiz olan gençlerimizin eğitimine katkı sunuyor, kültürel, sanatsal etkinlik ve sportif aktivitelerle onlara daha güzel ve güvenli bir gelecek hazırlamak için çalışıyoruz. Atatürk’ün, “Mersinliler Mersin’e sahip çıkınız” sözünün gereğini yerine getirerek, kentimizi her yönüyle geleceğe hazırlayan hizmet, proje ve yatırımlarımız sürecek. Ebediyete irtihalinin 84’üncü yıldönümünde; Kurtuluş Savaşımızın Mimarı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını saygı, rahmet ve sonsuz minnetle yâd ediyorum” ifadelerini kullandı.

AdminAdmin

YORUMLAR
Eric Jones 3 hafta önce
Hey, this is Eric and I ran across mersinsehir.com a few minutes ago.

Looks great… but now what?

By that I mean, when someone like me finds your website – either through Search or just bouncing around – what happens next? Do you get a lot of leads from your site, or at least enough to make you happy?

Honestly, most business websites fall a bit short when it comes to generating paying customers. Studies show that 70% of a site’s visitors disappear and are gone forever after just a moment.

Here’s an idea…

How about making it really EASY for every visitor who shows up to get a personal phone call you as soon as they hit your site…

You can –

Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It signals you the moment they let you know they’re interested – so that you can talk to that lead while they’re literally looking over your site.

CLICK HERE https://boostleadgeneration.com to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works.

You’ll be amazed - the difference between contacting someone within 5 minutes versus a half-hour or more later could increase your results 100-fold.

It gets even better… once you’ve captured their phone number, with our new SMS Text With Lead feature, you can automatically start a text (SMS) conversation.

That way, even if you don’t close a deal right away, you can follow up with text messages for new offers, content links, even just “how you doing?” notes to build a relationship.

Pretty sweet – AND effective.

CLICK HERE https://boostleadgeneration.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business.

You could be converting up to 100X more leads today!

Eric
PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.
CLICK HERE https://boostleadgeneration.com to try Talk With Web Visitor now.

If you'd like to unsubscribe click here http://boostleadgeneration.com/unsubscribe.aspx?d=mersinsehir.com