Mersin Şehir
HV
17 TEMMUZ Çarşamba 15:54
Advert

İÇİŞLERİ BAKANI SAYIN ALİ YERLİKAYA, MERSİN VALİLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİ

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-11-2023 13:07   Güncelleme : 11-11-2023 13:18
İÇİŞLERİ BAKANI SAYIN ALİ YERLİKAYA, MERSİN VALİLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİ

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere İlimize teşrif eden İçişleri Bakanımız Sayın Ali Yerlikaya, Mersin Valiliğimizi ziyaret etti.

Valiliğe gelişinde Valimiz Ali Hamza Pehlivan tarafından karşılanan İçişleri Bakanımız Ali Yerlikaya, Valilik Şeref Defterini imzalamasının ardından Valilik Makamına geçerek Vali Pehlivan’dan asayiş ve güvenlik konuları başta olmak üzere İlimiz ile ilgili çeşitli hususlarda bilgiler aldı, değerlendirmelerde bulundu.

 

Bakan Yerlikaya, Mersin bereketli toprakları, eşsiz doğası, üretim kapasitesiyle sanayiden tarıma, ticaretten turizme kadar pek çok alanda Türkiye Yüzyıl’ının lokomotif şehirlerinin başında geldiğini belirtti, Vali Pehlivan ve Mersin’de görev yapan bütün kamu görevlilerine çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi.

 

Vali Pehlivan, teşrifleri, güvenlik ve asayiş konuları başta olmak üzere vermiş oldukları desteklerden dolayı Bakan Yerlikaya’ya teşekkürlerini sundu.

Ziyarete; Bakan Yardımcısı Mehmet Sağlam , Vali Emniyet Genel Müdürü Erol Ayyıldız, Jandarma Genel Komutanı Org. Arif Çetin, Mersin Milletvekili Ali Kıratlı, Vali Yardımcıları, İl Emniyet Müdürü,İl Jandarma Konutanı, Sahil Güvenlik Komutanı, Akdeniz ve Toroslar Belediye Başkanları eşlik etti

AdminAdmin

YORUMLAR