Mersin Şehir
HV
27 OCAK Cuma 14:45
Advert

İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Adem KOCA'dan Karne Günü Mesajı

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-01-2023 16:36
İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Adem KOCA'dan Karne Günü Mesajı

Kıymetli Meslektaşlarım, Sevgili Öğrencilerim, Değerli Velilerimiz; 

Sevgili Öğrencilerim,

Uzun bir çalışma döneminin ardından 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı'nın ilk dönemini tamamladık. Sizler çok çalıştınız, yoruldunuz. Ama unutmayın ki sizler bizim geleceğimizsiniz ve tüm emekleriniz güzel bir geleceğe sahip olmanız; ailenize, vatanınıza, milletinize hayırlı birer evlat olmanız içindir. Bizim sizlere güvenimiz tam. Lütfen tatilinizde bol bol kitap okuyun, spor yapın, sevdiklerinizle, aile büyüklerinizle bir araya gelin, dinlenin.  İkinci dönem sağlıkla mutlulukla buluşmak temennisiyle hepinize çabalarınız için teşekkür ediyor gözlerinizden öpüyorum sevgili evlatlarım.

 

Saygıdeğer Velilerim,

Öğrencilerimiz bizim evlatlarımız, en kıymetli varlıklarımızdır. Onları notlarıyla değil yüreklerinde sevgiyle, gösterdikleri emekle, gözlerindeki ışıkla değerlendiriyor, bağrımıza basıyoruz. Öğrencilerimiz tatillerini bol bol dinlenerek, oyun oynayarak, kitap okuyarak, aileleriyle ve sevdikleriyle vakit geçirerek en verimli şekilde değerlendirsinler. Onların huzuru ve mutluğu, geleceğe emin adımlarla hazırlanmaları bizlerin en büyük temennisidir.

 

Kıymetli Meslektaşlarım,

Bu ara tatilde Öğretmen Bilişim Ağı'nı (ÖBA) MEBBİS ya da e-devlet şifrelerinizle kolayca kullanabilir, eğitimler alabilir ve MEBBİS üzerinden e-sertifikalarınıza sahip olabilirsiniz. Tüm meslektaşlarımı bu kıymetli eğitimlerden istifade etmeye davet ediyorum.

Biliyorum ki özverili çalışmalarınız ülkemizin aydınlık geleceği için en büyük yatırımdır. Mersin'de büyük bir aile olarak el birliğiyle "2023 Türkiye Yüzyılı, Eğitimin Yüzyılı" şiarıyla evlatlarımız için çok güzel işler yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Sizlere gösterdiğiniz üstün çabalar için en kalbi duygularımla teşekkür ediyor, ikinci kanaat döneminde dinlenmiş ve yenilenmiş olarak buluşmayı temenni ediyorum.

 

İYİ TATİLLER... 

AdminAdmin

YORUMLAR