Mersin Şehir
HV
11 ARALIK Pazartesi 13:13
Advert

İş İnsanı Ezer :“Eşsiz Kahraman Milletimizin Gönlünde Daima Yaşayacak”

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-11-2022 11:19
İş İnsanı Ezer :“Eşsiz Kahraman Milletimizin Gönlünde Daima Yaşayacak”

İş İnsanı Ezer :“Eşsiz Kahraman Milletimizin Gönlünde Daima Yaşayacak” 

İş İnsanı Yüksek İnşaat Mühendisi Mehmet Şahit Ezer, 10 Kasım Atatürk’ü Anma günü nedeniyle yayınladığı bir mesajla Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal’i andı.

10 Kasım Atatürk’ü Anma günü nedeniyle yayınladığı bir mesajla Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal’i anan İş İnsanı Yüksek İnşaat Mühendisi Mehmet Şahit Ezer, şunları söyledi: “Cumhuriyetimizin kurucusu, bağımsızlığımızın mimarı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, ölümünün 84. yıl dönümünde bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anmaktayız.
Atatürk; sadece milletimizin değil, bütün insanlığın sevgisini ve saygısını kazanmış bir liderdir. Milletimize ve ordumuza önderlik ederek yürüttüğü istiklal mücadelesi, hür yaşama kararlığındaki Türk Milletini aydınlık günlere kavuşturmuştur.
10 Kasım’lar, sadece yas günü değil, O’nun en büyük eseri olan Türkiye Cumhuriyeti’ni geliştirip koruyarak, geleceğe taşıma azmimizi tazelediğimiz günler olmalıdır.
Bağımsızlık uğrunda karşısına çıkan tüm güçlükleri aşarak milletine özgürlüğü armağan eden, kısa yaşamına sığdırdığı büyük başarılarla dünya milletlerine örnek olan Atatürk'ün bize sunduğu değerleri korumak ve bizden sonraki kuşaklara aktarmak için tüm gücümüzle çalışmalıyız.
Kurtuluş savaşımızın önderi, eşsiz kahraman Gazi Mustafa Kemal Atatürk, milletimizin gönlünde daima yaşayacak, omuz omuza mücadele ettiği silah arkadaşları ve istiklal mücadelemizin kahraman şehit ve gazileri hiçbir zaman unutulmayacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.”

AdminAdmin

YORUMLAR