Mersin Şehir
HV
14 TEMMUZ Pazar 10:40
Advert

MERYAD Başkanı Coşkun Doğmuş’tan Kurban Bayramı Mesajı

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-06-2024 22:39
MERYAD Başkanı Coşkun Doğmuş’tan Kurban Bayramı Mesajı

Mersin Yatırımcı İş İnsanları Derneği (MERYAD) Başkanı Coşkun Doğmuş, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında iş ve ekonomik dünyasına yönelik temennilerini dile getirdi. Doğmuş, mesajında birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, iş dünyasına başarılı ve bol kazançlı bir bayram dönemi diledi.

Coşkun Doğmuş, mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Kurban Bayramı, manevi değerlerimizin, yardımlaşma ve dayanışma ruhumuzun en güçlü şekilde hissedildiği, toplumsal bağlarımızın pekiştiği özel bir dönemdir. Bu bayramda, iş ve ekonomik dünyamızın da bu dayanışma ruhundan ilham alarak daha büyük başarılara imza atmasını temenni ediyorum.

İş dünyamızın değerli mensupları, Kurban Bayramı vesilesiyle birbirimize olan güvenimizi tazelemeli, birlikte çalışma ve dayanışma ruhumuzu güçlendirmeliyiz. Ekonomimizin büyümesi ve refah seviyemizin artması için el birliğiyle daha fazla çalışmalı, daha yenilikçi ve sürdürülebilir projelerle ülkemize değer katmalıyız.

Bu bayram, sadece bireysel başarılarımızı değil, toplumsal ve ekonomik kalkınmamızı da kutlayacağımız bir döneme vesile olsun. İş dünyamızın tüm paydaşlarına, iş insanlarına, girişimcilere ve çalışanlarına sağlıklı, mutlu ve huzur dolu bir bayram diliyorum. Kurban Bayramı’nın, iş dünyamızda yeni işbirliklerinin, daha fazla kazançların ve başarıların habercisi olmasını temenni ediyorum.

Bu vesileyle, tüm üyelerimizin, iş dünyasının ve bütün İslam âleminin Kurban Bayramı’nı kutluyor, daha başarılı, bol kazançlı ve bereketli günler diliyorum. Bayramınız mübarek olsun."

AdminAdmin

YORUMLAR