Mersin Şehir
HV
14 TEMMUZ Pazar 11:24
Advert

MEZİTLİ’DE KURBANLIK KESİM VE SATIŞ YERLERİ BELLİ OLDU

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-06-2024 12:52
MEZİTLİ’DE KURBANLIK KESİM VE SATIŞ YERLERİ BELLİ OLDU

MEZİTLİ’DE KURBANLIK KESİM VE SATIŞ YERLERİ BELLİ OLDU

Yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle Mezitli’de kurbanlıkların satış ve kesim yerleri ile ilgili toplantı sonucunda alınan kararlar kamuoyuna duyuruldu.

 

Bu yıl 16 Haziran 2024 Pazar günü başlayacak 19 Haziran 2024 Çarşamba günü sona erecek ve toplamda 4 gün sürecek olan Kurban Bayramı öncesinde, Mezitli Belediyesi tarafından tespit edilen kurbanlık satış yerleri ve kurban kesim yerleri belirlendi.

 

KURBANLIK SATIŞ YERLERİ BELİRLENDİ

Mezitli’de kurbanlık satış yerleri; Bozön Mahallesi Yolu, Otoban Viyadük altı ana satış alanı, 75. Yıl Mahallesi, Erciyes Sitesi arkası, kapalı semt pazar yeri, Tece Deniz Mahallesi Mehmet Könte Caddesi, İnci Sitesi önü ve Fındıkpınarı Mahallesi futbol sahası doğusu olarak açıklandı.

 

KURBAN KESİM YERLERİ DUYURULDU

Kurban Kesim yerleri ise; Bozön Mahallesi Yolu, Otoban Viyadük altı ana satış alanı, 75. Yıl Mahallesi, Erciyes Sitesi arkası, kapalı semt pazar yeri, Seymenli Mahallesi Yahya Kemal Beyatlı Caddesi, 45110 Sokak pazar yeri, Tece Deniz Mahallesi, Mehmet Könte Caddesi, inci sitesi önü ve Fındıkpınarı Mahallesi futbol sahası doğusu olarak belirlendi. Ayrıca Menderes Mahallesi ekmek gemisi güneyi salı pazarında mobil kesim istasyonu yer alacak.

 

Mezitli Belediyesi zabıta ekipleri ve gerekli tüm birimler vatandaşların refahı ve huzuru için Kurban Bayramı boyunca görev başında olacak.

AdminAdmin

YORUMLAR
✏ Notification- 1,0015 bitcoin. Receive =>> https://out.carrotquest.io/r?hash=YXBwPTYyNTczJmNvbnZlcnNhdGlvbj0xNzI3NDEzNjI3NzgwMDcyNTMzJmFjdGlvbj1jbGlja2VkJnVybD1odHRwcyUzQSUyRiUyRnRlbGVncmEucGglMkZH 1 ay önce
9jx41l
1 ay önce
elfzvw
1 ay önce
i054i0
1 ay önce
5odf00