Mersin Şehir
HV
12 TEMMUZ Cuma 12:52
Advert

Öz: “Birlikte başaracağız, birlikte kazanacağız”

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-03-2024 13:41
Öz: “Birlikte başaracağız, birlikte kazanacağız”

Cumhur İttifakı Toroslar Belediye Başkan Adayı Dr. Ali Öz, “Toroslar biziz, biz Toroslarız. Birlikte başaracağız, birlikte kazanacağız. Azimle, bilimle, gerçeklikle, üreterek, kadınlar için, gençler için kısacası Toroslar için var gücümüzle çalışacağız. En önemlisi de Toroslar’ı birlikte yöneteceğiz” dedi.

Cumhur İttifakı Toroslar Belediye Başkan Adayı Dr. Ali Öz, seçim çalışması kapsamında ilçeye bağlı kırsal mahallelere çıkarma yaptı. Beraberinde MHP Mersin İl Başkan Yardımcısı Salih Bayraktar, Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanı Celal Emre Gül, AK Parti Toroslar İlçe Başkanı Ferdi Çokkeser ve MHP Toroslar İlçe Başkanı Osman Mete Yıldız ile birlikte Çandır, Şahinpınarı, Dalakderesi, Evrenli, Musalı, Çelebili ve Arpaçsakarlarmahallelerini ziyaret eden Öz projelerini anlatarak destek istedi. Adaklar kesilerek karşılanan Öz, Yörükler tarafından yoğun ilgi gördü. Yörüklerin kendisine gösterdiği ilgi karşısında duygulandığını ifade eden Öz, vatandaşlardan sandığa gittikleri zaman aynı desteği Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan’a da vermelerini istedi.

“TOROSLAR BİZİZ, BİZ TOROSLARIZ”

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere kısa bir süre kalmasına rağmen çalışmalarına ara vermeksizin devam eden Öz, gittiği her mahallede vatandaştan büyük ilgi görüyor. Öz, son olarak Yörükler diyarı olan Toroslar ilçesinin kırsal mahallelerini ziyaret etti. Seçildiği takdirde hayata geçireceği projeleri anlatan Öz, vatandaştan destek isteyerek, “Toroslar biziz, biz Toroslarız. Toroslar’ın her bir karışını da sorunlarını da çok iyi biliyoruz. 1 Nisan’dan itibaren Allah’ın izniyle vakit kaybetmeden projelerimizi hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu.

“TOROSLAR’I BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

Gencinden yaşlısına, kadından erkeğine Toroslar’ı hep birlikte yöneteceklerinin altını çizen Öz, “Birlikte başaracağız, birlikte kazanacağız. Azimle, bilimle, gerçeklikle, üreterek, kadınlar için, gençler için kısacası Toroslar için var gücümüzle çalışacağız. En önemlisi de sevdalısı olduğumuz Toroslar’ı birlikte yöneteceğiz. Toroslar’ın tüm mahallesine eşit hizmet götüreceğiz. Bizim dönemimizde hiçbir vatandaşımız bize hizmet gelmedi demeyecek. Sizlerin bir abisi, kardeşi olarak hepinize söz veriyorum. Toroslar’da ayrıştıran değil, birleştiren hizmet anlayışıyla çalışacağız” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR