GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-06-2022 13:31

TOROSLAR BELEDİYESİNİN, “MAMA GETİR DANS ET” ETKİNLİĞİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

TOROSLAR BELEDİYESİNİN, “MAMA GETİR DANS ET” ETKİNLİĞİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

SOKAK HAYVANLARI İÇİN DANS ETTİLER!

 

Mersin’in merkez ilçesi Toroslar Belediyesi, sokakta yaşayan can dostları için dans etkinliği düzenledi.

 

İlçedeki yeşil alan ve parklara yerleştirdiği besleme odaklarına her gün taze mama ve su ile doldurarak sokakta yaşayan can dostlarının yanında olan belediye, bu kez de “Mama Getir Dans Et” etkinliği ile farkındalık oluşturdu.

 

Anytime Spor ve Dans Okulu ve PalmCity AVM ile birlikte çevre ve sokak hayvanları yararına düzenlenen etkinliğe katılarak mama getiren 7’den 70’e herkes, dans edip sokak hayvanlarının beslenmesi için destek verdi.

 

Alışveriş merkezinin etkinlik alanında ayna anda zumba yapan hayvan severlerin dans performansı ise yoğun ilgi gördü, renkli görüntülere sahne oldu. Toroslar Belediyesi jimnastik ekibinin de yer aldığı etkinlikte katılımcılar büyük alkış aldı.

 

“Başkanımıza Teşekkür Ediyoruz”

 

Anytime Spor ve Dans Okulu sahibi ve eğitmeni Giray Çelik, etkinliğe destek veren Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz’a teşekkür ederek; “Can dostlarımıza ve sanata verdiği önemden dolayı başkanımıza teşekkür ediyorum. Her şey sokak hayvanlarımız için” dedi.

 

Etkinliğe katılan hayvan severler de hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekleyen Başkan Yılmaz’a bu duyarlı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 

Etkinlik sonunda Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz adına Başkan Vekili Adnan Baş, Anytime Spor ve Dans Okulu Sahibi Giray Çelik ile PalmCity Genel Koordinatörü Aykut Arslan’a teşekkür plaketi takdim etti

AdminAdmin