Mersin Şehir
HV
12 TEMMUZ Cuma 14:49
Advert

VATANDAŞIMIZ NEFES ALACAK

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-04-2024 15:11
 VATANDAŞIMIZ NEFES ALACAK

CHP 27. ve 29. Dönem Parti Meclis Üyesi İnşaat Mühendisi Cavidan Demirağ, partisinin zaferi ile sonuçlanan seçimlerin ardından Türkiye’de çok şeyin değişeceğini belirterek, “Kazanan her belediye başkanımızın halkçı belediyeciliği hayata geçireceği illerde, vatandaşımız nefes alacak” ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 27. ve 29. Dönem Parti Meclis Üyesi İnşaat Mühendisi Cavidan Demirağ, yayınladığı mesajla seçimlerden zaferle çıkan partisini kutladı. Türkiye ile birlikte Mersin’de de CHP’nin büyük bir başarıya imza attığına işaret eden Demirağ, “Uzun zamandır yokluk ve yoksullukla mücadele eden vatandaşlarımız halkçı belediyecilikle nefes alacak” dedi.

HALKÇI BELEDİYECİLİĞİ HAYATA GEÇİRECEKLER
Elde edilen başarıda hayata geçirilen halkçı belediyeciliğin de büyük etkisinin olduğuna işaret eden Demirağ, şöyle devam etti: “Mersin Büyükşehir Belediyesi, Tarsus, Yenişehir, Mezitli ilçelerimizden sonra Toroslar, Anamur ve Aydıncık ilçeleri de kazanılarak CHP’li belediyelerimiz artmış oldu.
Belediye başkan adaylarımız sadece belediyeyi kazanmadı. Büyük bir başarıya da imza attı. Millet ittifakını sandıkta kurdu. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Vahap Seçer başta olmak üzere tüm belediye başkalarımızı, meclis üyelerimizi kutluyorum. Halkçı belediyeciliği her ilçemizde, mahallemizde hayata geçireceklerine inanıyor, başarılar diliyorum.”

BİRLİKTE BAŞARDIK
Demirağ, ayrıca geçen dönem Büyükşehir’de önemli bir sorun olan meclis üye çoğunluğunun yeterli olmamasın neden olduğu sorunları anımsatarak, sağlanan çoğunlukla hizmetlerin artacağını söyledi.
Seçim çalışmaları süresince sahada olan Demirağ, yol arkadaşlarına da teşekkür ederek, sözlerini şöyle tamamladı: “Seçim sürecinde sahada çalışan parti emekçilerimize ve bizzat benimle sahada koşan yol arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız. Birlikte güçlüyüz! Birlikte başardık!”

AdminAdmin

YORUMLAR