Mersin Şehir
HV
14 TEMMUZ Pazar 10:39
Advert

“5 Yılı boşa harcayan değil, söylediklerini yapabilecek bir Serdar Soydan tercihiniz var”

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-03-2024 13:51
“5 Yılı boşa harcayan değil, söylediklerini yapabilecek bir Serdar Soydan tercihiniz var”

Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, Projelerini hayata geçirebilecek adayın kendisi olduğunu belirterek, “Karşınızda 5 yılını boşa harcamış biri değil, söylediklerini ve projelerini hayata geçirebilecek bir Serdar Soydan tercihiniz var. Vaatlerinin yarısını bile yapamamış biri değil, Mersin’i hak ettiği yere getirecek bir Serdar Soydan tercihiniz var.” Dedi. 

 

“İktidarla ve ilçe belediyeleri ile kavgalı değil, uyum içinde olacağız”

 

Esnafı ile iş insanları ile kavgalı bir belediyenin kente bir yarar getirmeyeceğini kaydeden Serdar Soydan, şunları söyledi:  “Mersin’de başarılı bir belediye başkanı olmak istiyorsak, önce esnafımızla barışık olmalıyız. Sivil toplum kuruluşları, diğer siyasi görüşten olan vatandaşlarımızla, kent dinamikleri ile bir bütün olacağız. İktidarla ve ilçe belediyeleri ile kavgalı değil, uyum içinde olacağız. Bu uyum, verim ve başarıyı getirir. Ego ve kibri bir kenara bırakmak gerekiyor. Bu kentte yaşayan vatandaşlarımız, bizi şehrin emini olarak seçiyorlar ve güveniyorlar.” 

 

“Mersin’e hizmet getirmek adına tüm kapıları çalmalıyız”

 

Diyalogunun önemine dikkat çeken Soydan: “Mersin’e hizmet getirmek adına çalınması gereken tüm kapıları çalmalıyız. Bakanlıklarla diyalog içinde olmalıyız. ‘Biz o Bakana gitmeyiz, biz onu tanımayız’ anlayışı Mersin’e zarar verir. Samimiyet ve tevazu ile Mersin adına hizmet üretmek gerekiyor. “ Dedi. 

AdminAdmin

YORUMLAR