Mersin Şehir
HV
16 NİSAN Salı 20:37
Advert

BAŞKAN GÜLTAK’A SARIİBRAHİMLİ VE NACARLI MAHALLERİNDEN TAM DESTEK

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-02-2024 13:33
BAŞKAN GÜLTAK’A SARIİBRAHİMLİ VE NACARLI MAHALLERİNDEN TAM DESTEK

Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, seçim çalışmaları çerçevesinde Sarıibrahimli Mahallesi ve Nacarlı Mahallesi sakinleriyle buluştu. Vatandaşlardan destek isteyen Başkan Gültak, belediye seçimlerinde duygusal oy kullanılmaması gerektiğini, kim hizmet ediyorsa, kim vatandaşın yanındaysa ona destek verilmesi gerektiğini söyledi.

Seçildiği günden itibaren mahalle ziyaretlerini sürdüren Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, ziyaretleri esnasında her yaştan vatandaşın yoğun ilgi ve sevgisi ile karşılaşıyor. 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için seçmenlerden destek isteyen Başkan Gültak, vatandaşların talepleri ve sorunları tek tek dinleyip, yanıt verdi.

“1 Nisan’da seçildikten sonra 330 konutun projesi hazır”

Beş yılın geride kaldığını, çok iş yaptıklarını ve yapacak çok işlerinin olduğunu dile getiren Başkan Gültak, “2019’dan bu yana çok kere buralara geldik. Çay Mahallesi’nde yaptığımız yerinde kentsel dönüşümle birlikte orada ev sahibi olan vatandaşlarımız evlerini 3 milyon liraya satabiliyor. En yüksek ücret ödeyen oraya 200 bin lira ödedi. Kolay kolay kimsenin yapmayacağı bir hizmeti gerçekleştirdik. 500 konut bitirdik. İnşallah 1 Nisan’da seçildikten sonra da 330 konutun da projesini hazırladım, TOKİ’ye verdim. Seçimi al gel başkan dediler” ifadelerini kullandı.

“Akdeniz’de birçok ilki geçekleştirdik”

Akdeniz’de birçok ilki gerçekleştirdiklerini vurgulayan Başkan Gültak, “Etüt Merkezi yoktu, biz getirdik. Kadınlara yönelik projeler yoktu, biz getirdik. Onkobüs projemiz ile kanser hastalarını hastaneye ücretsiz bir şekilde götürüp, geri evine getiriyoruz. Bu projemiz de yoktu, biz getirdik. Akdeniz ile ilgilenmemişler. İmar olmadan hiçbir şey olmaz arkadaşlar. İmarı getiren biz olduk. Alt yapı istiyorsanız, gerçek yollar istiyorsanız, gerçek çözümler istiyorsanız yapacağınız belli. Sizden ricam 31 Mart’ta duygusal davranmayın. 15 yıla iyi bakın, bir de 5 yıla iyi bakın. Çay Mahallesi’ndeki kentsel dönüşümü aklınıza getirin, Yenipazar’daki Pazar sokağını aklınıza getirin. Daha önce bunlar var mıydı? Birileri sizi kandırmasın, bu belediye seçimi arkadaşlar, size kim el uzatacak, sizin yanınızda kim olacak? Onlara destek olun” şeklinde konuştu.

 

AdminAdmin

YORUMLAR