Mersin Şehir
HV
28 MAYIS Salı 15:01
Advert

“Bayram, dayanışma ruhunu ön plana çıkarsın”

ÇUKUROVA SİFED Yönetim Kurulu Başkanı Berman Mantı, Ramazan Bayramı’nı kutladı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-04-2024 15:18
“Bayram, dayanışma ruhunu ön plana çıkarsın”

“Güçlü bağlarımızın, insani ve vicdani duygularımızın artmasını diliyoruz”

“Bayram, geleceğe güvenle bakabilme duygumuzu perçinlesin”

Çukurova Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (ÇUKUROVA SİFED) Yönetim Kurulu Başkanı Berman Mantı, Türk iş dünyasının, vatandaşların, Adana ve Mersinlilerin, Ramazan Bayramı’nı kutladı.


Bayramların birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının pekiştirilmesi açısından önemli günler olduğunu kaydeden Başkan Mantı, ekonomik ve toplumsal olarak zor günlerden geçen Türkiye’nin dayanışmayla bu süreci geride bırakacağına inandığını söyledi.
Birlikte hareket etme kültürünün bu topraklarda hayat bulduğuna dikkat çeken, tüm dünyanın Anadolu coğrafyasından güçlü aile, toplum ve devlet bağları unsurunun ne demek olduğunu öğrendiğini vurgulayan Başkan Berman Mantı, “Ülkemizin her alanda var olan potansiyelini, bayramlar vesilesiyle daha güçlü bir şekilde, birliktelik ruhuyla ve geleceğe güvenle bakabilme aşkıyla gün yüzüne çıkarabileceğimize  inanıyorum” dedi.
Türkiye’nin bayram coşkusunun her güne yayılmasını ümit eden Başkan Berman Mantı, “İş dünyası olarak ülkemizi ve insanlarımızı seviyoruz. Ülkemizin, Adanamızın ve Mersinimizin insani ve vicdani duygularının ön plana çıkması, ekonomik ve toplumsal kalkınmanın hızlandırılması için çalışıyoruz ve bu uğurda taviz vermeden ilerliyoruz. Bu vesileyle her bireyin bayramını kutluyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyoruz” ifadelerini kullandı.

AdminAdmin

YORUMLAR
1 ay önce
j6mb07
1 ay önce
g1zd1o
✔ SЕNDING 0.7576 bitсоin. Receive => https://telegra.ph/BTC-Transaction--676534-03-14?hs=1cc8d8423b3b62ba35fb30b5778597a5 1 ay önce
ybnk8u
1 ay önce
e5i8vb