Mersin Şehir
HV
12 TEMMUZ Cuma 14:22
Advert

Dr. Ali Öz: “Sizden aldığımız enerjiyi Toroslar’da hizmete dönüştüreceğiz”

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-03-2024 14:17
Dr. Ali Öz: “Sizden aldığımız enerjiyi Toroslar’da hizmete dönüştüreceğiz”

Cumhur İttifakı Toroslar Belediye Başkan Adayı Dr. Ali Öz, “Sahada ziyaret ettiğimiz vatandaşlarımızdan büyük ilgi görüyorum. Bu da enerjimi oldukça yükseltiyor. Her görüşten insanların gönlüne dokunmuş olmamın verdiği mutlulukla aldığım enerjiyi Toroslar’da hizmete dönüştüreceğim” dedi.

Cumhur İttifakı Toroslar Belediye Başkan Adayı Dr. Ali Öz, Tozkoparan Mahallesinde düzenlenen iftar programına katıldı. Programa MHP Mersin Milletvekili Levent Uysal, Ülkü Ocakları İl Başkanı Celal Emre Gül, Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, AK Parti Toroslar İlçe Başkanı Ferdi Çokkeser, MHP Toroslar İlçe Başkanı Osman Mete Yıldız, Toroslar Ülkü Ocakları Başkanı Yunus Emre Tugay ve önceki dönem Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna katıldı. Binlerce vatandaşın katıldığı iftar programında semazen gösterisi büyük beğeni aldı. Gencinden yaşlısına vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Öz, alana girdiğinde, “Toroslar’ın abisi, Toroslar’ın öz evladı” şeklinde sloganlarla karşılandı. 

“TOROSLAR KARARINI ÇOKTAN VERMİŞ ANCAK YETMEZ, BÜYÜKŞEHİR’İ DE KAZANMALIYIZ”
Tozkoparan Mahallesi'nde bir okulun bahçesinde düzenlenen iftar programında yaptığı konuşmasına herkesin Ramazan-ı Şerifi'ni tebrik ederek başlayan Öz, “Hepinizden Allah razı olsun. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmıyor ve desteğinizi günden günde artırarak devam ettiriyorsunuz. Buradaki kalabalığa baktığım zaman fazla söze gerek olmadığını düşünüyorum. Toroslar kararını çoktan vermiş. Ancak sadece Toroslar için değil, Mersin ve diğer ilçelerde de seçimleri kazanmak için çalışmalarımıza devam etmeliyiz. Komşumuza, eşimize, dostumuza giderek Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Serdar Soydan’a da oy istemeliyiz” dedi.

“TÜRKİYE’NİN İKİNCİ YÜZYILINDA TOROSLAR ŞAHLANACAK”
Seçildiği takdirde Toroslar’a yapılmayanları yapacağının altını çizen Öz, “Çocukluk aşkım, hayalim, gençlerimizin geleceği olan Toroslarımızda bugüne kadar yapılmayan projeleri hayata geçireceğiz. Ekibimiz alanlarında birbirinden uzman isimler. Hepsi de benim gibi Toroslar aşığı olan insanlar. Bizleri yalnız bırakmayan ve yaptığı hizmetlerle Toroslar tarihine adını altın harflerle yazdıran bir isim olan kıymetli başkanımız Sayın Hamit Tuna’nın da tecrübelerinden faydalanacağız. Kimsenin endişesi olmasın. Sizlerin büyük desteği ile Türkiye’nin ikinci yüzyılında Toroslar’ı şahlandıracağız. Rekor oy ile seçilerek Mersin’i ve Toroslar’ı görülmemiş hizmetlere kavuşturacağız” diye konuştu.

AdminAdmin

YORUMLAR
* * * Apple iPhone 15 Free * * * hs=15a1145d9ac0fc195187ce5635cfb328* 4 ay önce
onkip9
* * * Apple iPhone 15 Free: https://ima-gine.co.jp/files/go.php * * * hs=15a1145d9ac0fc195187ce5635cfb328* 4 ay önce
p7xyu3
✅ Withdrawing 34 579 US dollars. GЕТ > https://telegra.ph/BTC-Transaction--65158-03-13?hs=1d56846ab0cca1379d027f1db2409ce2 4 ay önce
v7nuuo
4 ay önce
1w89d3