Mersin Şehir
HV
14 TEMMUZ Pazar 10:21
Advert

Tarsus TSO Sigorta Haftasını kutladı 

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-09-2023 12:20
Tarsus TSO Sigorta Haftasını kutladı 

Tarsus TSO Sigorta Haftasını kutladı 

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Sigorta Meslek Komitesi, 12’ncisi başlayan ve bu yıl 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında 'Deprem ve Doğal Afetlere Hazırlıkta Sigorta Sektörünün Önemi' temasıyla kutlanacak olan Sigorta Haftası kapsamında ziyaretler gerçekleştirdi.

Komite Başkanı Tahsin Eker başkanlığında Komite Üyeleri Salih Özçelikçi, Osman İnandıoğlu, Arzu Yıldız, Umut Gülbahar, Vahit Geleş ve Meryem Küçükkapdan eşliğinde ilk olarak Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hüsnü Yağcı’yı ziyaret ederek, sigorta sektöründeki güncel gelişmeler ve sektörün önemine dikkat çekti.

Tarsus TSO Sigorta Meslek Komitesi daha sonra Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Tarsus Cumhuriyet Başsavcısı Orhan Kaya, Tarsus İlçe Emniyet Müdürü İhsan Yalçınkaya, Tarsus İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Güler’i ziyaret etti. Sigorta Meslek Komitesi üyeleri ayrıca MEDYAD Başkanı Okan Çalışkan, Tarsus Ekspres Gazetesi Kurucusu Mustafa Erdoğan ve Yazı İşleri Müdürü Ahmet Can Erdoğan, Yeni Doğuş Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Emre Geçim, Yenises Gazetesi İmtiyaz sahibi Cem Homurlu ve Genel Yayın Koordinatörü Şahin Turgut ile Akdeniz Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hakan Bulut’u ziyaret ederek sigorta sektöründeki gelişmeler ve sorunları değerlendirdi.

AdminAdmin

YORUMLAR